Metal Kutu Petek Bal - 1 KG

Metal Kutu Petek Bal - 1 KG
Metal Kutu Petek Bal - 1 KG
Metal Kutu Petek Bal - 1 KG
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 175.931
Fiyat:
200,00 TL
200.00 www.aselbal.com
16,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


Metal Kutu Petek Bal - 1 KGKarakovan balında katkı maddesi yoktur ayrıcı mum da bulunmaz.  Honey Leaves kesinlikle bu ballardan biridir. Siz petekli balı yedikten sonra ağzınızda sakız gibi madde kalıyorsa bu yapay bir malzeme olan mumdur. Karakovan balında bu mumu da arı yapar yani doğaldır ve ağzınızda eriyerek kaybolur. Honey Leaves karakovan balı yüksek rakımlı Hizan yaylalarında 2500 çeşit bitkiden beslenen arıların ürettiği tam da böyle bir baldır. Sağlık ve şifa kaynağıdır.
Karakovan balı çok eski zamanlardan beri tedavi için kullanılan doğal besin kaynaklarından biridir. Yine Osmanlı İmparatorluğu dönemi'nde şifacıların başvurduğu en önemli besinlerden biridir. Şifahanelerde ilaç olarak kullanılan karakovan balı, adını yapım yönteminden almıştır. Bu bal çeşidi, karanlık tutulan doğal kütük kovanlarda üretilir. Yapay balmumunun kullanılmadığı bu balın peteğini arılar kendi mum salgılarıyla hazırlar.
Her şeyden önce balın isminden ziyade balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretildiği yöntemdir. Honey Leaves doğada el değmeden üretilen ve hiçbir kimyasal etkene maruz kalmayan ender karakovan ballardan biridir.

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu8
MarkaHoney Leaves
Stok DurumuVar
8

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.