Kavanoz Süzme Bal - 870 Gram

Kavanoz Süzme Bal  - 870 Gram
Kavanoz Süzme Bal  - 870 Gram
Kavanoz Süzme Bal  - 870 Gram
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 175.931
Fiyat:
200,00 TL
5.0 1
200.00 www.aselbal.com
16,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


Kavanoz Süzme Bal - 870 Gram Balın saklanma koşulları önem arz eder. Gerekli oda sıcaklığında saklanmaz ise içeriğindeki yapısına göre hızlı veya yavaş donmaya başlar. Uygulanması önerilen en basit yöntem ise 0°C’de 5 hafta saklanması daha sonra da 14 °C’de ise saklanması ve muhafaza edilmesidir.

Balın önemini bilen tüketiciler, istedikleri zamanda kristalize olan balı sıvı hale getirebilmek içim bal kabını, 38°C’yi geçmeyen ılık su içinde tutabilirler. Bu şekilde eski kıvamına gelen bal afiyetle yeniden yenebilir.

Honey Leaves doğada insan eli değmeden yetiştirilen nadide ballardan biridir. Her şeyden önce balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretilip üretilmediği yöntem önemlidir. Yani balın nerede üretildiğinin bitki çeşitliliği ve damak tadıyla ilgisi öne çıkar ancak en yüksek yaylalarda bile yanınızda vicdanınızı götürmediğiniz müddetçe ürettiğiniz ürünün hiç bir önemi kalmaz. Çünkü, arılar kovanları koyduğunuz yerdeki envai çeşit çiçekten ne kadar beslenirse beslensin daha fazla kazanma hırsıyla üretilen bala eklenen insan katkısı maddeler balın doğallığını yitirmesine yol açar. Yine rafine edilmiş balla doğada kendi halinde üretilen katkısız bal fayda bakımından kıyas kabul etmez.
Diğer Özellikler
Stok Kodu3
MarkaHoney Leaves
Stok DurumuVar
3

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.