Kavanoz Süzme Bal - 670 Gram

Kavanoz Süzme Bal - 670 Gram
Kavanoz Süzme Bal - 670 Gram
Kavanoz Süzme Bal - 670 Gram
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 123.149
Fiyat:
140,00 TL
140.00 www.aselbal.com
11,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


Kavanoz Süzme Bal - 670 GramBal gerekli oda sıcaklığında saklanmaz ise içeriğindeki yapısına göre hızlı veya yavaş donmaya başlar. Uygulanması önerilen en basit yöntem ise 0°C’de 5 hafta saklanması daha sonra da 14 °C’de ise saklanılmasıdır.

Tüketiciler, kristalize olan balı görünce şüpheye düşebilirler. Ancak bu hal balın şekerli olması anlamı taşımamaktadır. istedikleri zamanda kristalize olan balı sıvı hale getirebilmek içim bal kabını, 38°C’yi geçmeyen ılık su içinde tutmaları kafidir. Bal eski halini alacaktır.

Honey Leaves Hizan yaylalarında doğada insan eli değmeden hiçbir kimyasal etkiye maruz kalmadan yetiştirilen nadide ballardan biridir. Her şeyden önce balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretilip üretilmediği yöntem önemlidir. Çünkü, arılar kovanları bıraktığınız doğada binbir çeşit çiçekten ne kadar beslenirse beslensin daha fazla kazanma hırsıyla üretilen bala eklenen insan katkısı maddeler balın doğallığını yitirmesine yol açar. Yine rafine edilmiş balla doğada kendi halinde üretilen katkısız bal fayda bakımından kıyas kabul etmez. Honey Leaves rafine bal değildir.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu4
MarkaHoney Leaves
Stok DurumuVar
4

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.