Ahşap Kutulu Petek Bal - 0.5 KG

Ahşap Kutulu Petek Bal - 0.5 KG
Ahşap Kutulu Petek Bal - 0.5 KG
Ahşap Kutulu Petek Bal - 0.5 KG
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 123.149
Fiyat:
140,00 TL
140.00 www.aselbal.com
11,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


Ahşap Kutulu Petek Bal - 0.5 KGKarakovan balında katkı maddesi yoktur ayrıcı mum da bulunmaz.  Bu şu anlama gelir. Siz petekli balı yedikten sonra ağzınızda sakız gibi madde kalıyorsa bu yapay bir malzeme olan mumdur diyebilirsiniz. Karakovan balında bu mumu da arı yapar yani doğaldır ve ağzınızda eriyerek kaybolur. Honey Leaves karakovan balı tam da böyle bir baldır. Her zerresi şifa kaynağıdır.
Osmanlı Dönemi'nde şifacıların en önemli şifa kaynağıdır. Şifahanelerde ilaç olarak kullanılan karakovan balı, adını yapım yönteminden almıştır. Bu bal çeşidi, karanlık tutulan doğal kütük kovanlarda üretilir. Yapay balmumunun kullanılmadığı bu balın peteğini arılar kendi mum salgılarıyla hazırlar.
Her şeyden önce balın isminden ziyade balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretildiği yöntemdir. Honey Leaves doğada el değmeden üretilen ve hiçbir kimyasal etkene maruz kalmayan ender karakovan ballardan biridir.
Bağışıklık sistemini güçlendiren karakovan balı, balgam söktürür, öksürüğü keser. Yüksek antioksidan seviyesiyle kalp ve damar hastalıklarına karşı koruma sağlar. Karakovan balı ayrıca, hepatit B, hepatit C ve sarılık tedavisinde de yardımcı araç olarak kullanılabilir.


 
Diğer Özellikler
Stok Kodu2
MarkaHoney Leaves
Stok DurumuVar
2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.