Ahşap Kapak Süzme Bal - 680 Gram

Ahşap Kapak Süzme Bal - 680 Gram
Ahşap Kapak Süzme Bal - 680 Gram
Ahşap Kapak Süzme Bal - 680 Gram
Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
PlatinPuan : 175.931
Fiyat:
200,00 TL
200.00 www.aselbal.com
16,67 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.


Ahşap Kapak Süzme Bal - 680 Gram Hakiki bal gerekli oda sıcaklığında saklanmaz ise içeriğindeki yapısına göre hızlı veya yavaş donmaya başlar. Bu durumda en basit yöntem olarak ise 0°C’de 5 hafta saklanması daha sonra da 14 °C’de ise saklanılması önerilir.

Tüketiciler, istedikleri zamanda kristalize olan balı sıvı hale getirebilmek içim bal kabını, 38°C’yi geçmeyen ılık su içinde tutabilirler. Farklı yöntemler de uygulanmaktadır, ancak bu yöntemler yasal değildir.

Öncelikle balın nasıl üretildiği ve hiçbir katkı maddesini ihtiva edilmeden üretildiği yöntem önem arz eder. Yani balın nerede üretildiğinin bitki çeşitliliği ve damak tadıyla ilgisi öne çıkar ancak en yüksek yaylalarda bile yanınızda vicdanınızı götürmediğiniz müddetçe ürettiğiniz ürünün hiç bir önemi kalmaz. Çünkü, arılar kovanları koyduğunuz yerdeki envai çeşit çiçekten ne kadar beslenirse beslensin daha fazla kazanma hırsıyla üretilen bala eklenen insan katkısı maddeler balın doğallığını yitirmesine yol açar. Yine rafine edilmiş balla doğada kendi halinde üretilen katkısız bal fayda bakımından kıyas kabul etmez.
Diğer Özellikler
Stok Kodu5
MarkaHoney Leaves
Stok DurumuVar
5

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.